SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kamil Dąbrowa szefem Radia ZET Gold, Krystian Karwaszewski dyrektorem anteny

Kamil Dąbrowa objął funkcję dyrektora i redaktora naczelnego Radia ZET Gold, a Krystian Karwaszewski został w stacji dyrektorem anteny. Dąbrowa wcześniej był m.in. dyrektorem radiowej Jedynki oraz pracował w TOK FM, Polskim Radiu BiS i Radiostacji.

Dołącz do dyskusji: Kamil Dąbrowa szefem Radia ZET Gold, Krystian Karwaszewski dyrektorem anteny

66 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
bardzo lubię swój nick oraz swoje miasto
Radio ZET Gold jest niemożliwe do odbioru w waszym Radomiu.
Sygnał warszawski (94.0 MHz) jest zagłuszany przez radomski nadajnik Radia Maryja (94.2 MHz),
z kolei sygnał kielecki (103.9 MHz) jest zagłuszany przez radomski nadajnik Tok FM (104.0 MHz).

Zgadza się. :D Tego radia w Radomiu nie da się słuchać przez tradycyjny odbiornik. :D Nawet gdyby nie miejskie nadajniki Radia Maryja i Tok FM na zbliżonych częstotliwościach, mam wątpliwości, czy sygnał z Warszawy lub Kielc byłby w Radomiu wystarczająco dobry do słuchania. :wink:

Najważniejsze, że PR1, PR2, PR3 i PR24 docierają do Radomia. :D Więcej do szczęścia nie trzeba. :)
0 0
odpowiedź
User
Deresz
Co to za zmiany tak naprawdę? Wedle strony zetgold.pl Pan Karwaszewski był redaktorem naczelnym, Pan Pieter dyrektorem muzycznym, a Pan Borys sekretarzem. To teraz Pan Karwaszewski jest dyrektorem anteny czyli podobnie jak był dyrektorem programowym?
0 0
odpowiedź
User
Rudolf
Problemem Radia Zet Gold nie jest i nigdy nie był żaden dyrektor programowy, muzyczny, a już tym bardziej smutna albo wesoła pani z poranka. Tam w większości pracują ludzie, którzy odnosili sukcesy w swoich poprzednich miejscach pracy. Po krótkiej obserwacji widać, że Gold został wymyślony tak żeby ani przez chwilę nie wchodził w paradę ZETce. To obłęd. Ta stacja sięga po piosenki do 1989 roku, a adresuje swój program do 40-45 latków... Można przypuszczać, że zrobiono tak celowo. Nikt rozsądny nie pomyślałby, ze taka konfiguracja ma szansę odnieść sukces (czyt. zrobić wynik). Czasy, w których liczyło się tylko to jakie piosenki ma w bazie radio już dawno minęły.
Po 1989 też się zdarzają
0 0
odpowiedź