SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agnieszka Kamińska nową prezes Polskiego Radia. Problem z głosowaniem zarządu

W środę 22 stycznia Rada Mediów Narodowych podjęła decyzję o odwołaniu z funkcji prezesa Polskiego Radia Andrzeja Rogoyskiego i o mianowaniu na to stanowisko Agnieszkę Kamińską. Od grudnia 2019 roku była członkiem zarządu spółki. Zapalnikiem do zmiany miało być jedno z posiedzeń zarządu, kiedy były już szef rozgłośni miał wstrzymać się od głosu - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Kamińska nową prezes Polskiego Radia. Problem z głosowaniem zarządu

54 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
KORYTO dla pisowych
Kolejna pisowa. Jedynki i pr24 nie da się słuchać. Totalna pisowska propaganda. Do programów publicystycznych zapraszają tylko swoich agitatorow co to dmuchaja w pisowa tubę. Propisowe dziennikarzyny ,ogórki zadaja pytania i sami na nie odp ,żałosne to wszystko. Spadek słuchalności to pokazuje.
0 0
odpowiedź
User
Sad
Dziennikarze Jedynki zadowoleni z nastania panowania "królowej botoksu"? Nikt nie trzęsie tylkiem z obawy przed utratą stołka? Kusy, boj się, bo Kamińska w razie czego Ci nie pomoże, a pogrąży.
0 0
odpowiedź
User
Bazyl
Kontrola NIK od podszewki powinna sprawdzić wszystkie rozgłośnie radiowe w Polsce. Jak realizują zapisy ustawy Krrit w sprawozdaniach finansowych, jak realizują misję, a nie tylko co chwilę prezesa zmieniać. Prezes dziennikarz to nie jest dobre rozwiązanie. Podobno media są publiczne a w spółkach nie przestrzega się żadnych zasad aby kontrolować publiczne pieniądze.


NIK powinna też sprawdzić legalność oprogramowania we wszystkich prywatnych stacjach radiowych na wszystkich stanowiskach.


Co ma NIK do prywatnych przedsiębiorstw? NIK kontroluje organa państwowe oraz firmy w których jest finansowanie państwowe (wynika to wprost z art 2 Ustawy o NIK. Legalność oprogramowania w firmach prywatnych to domena policji i prokuratury.
0 0
odpowiedź